WITRAKTOR kolektīvs un CATERPILLAR traktori šogad piedalīsies LIELAJĀ TALKĀ!
Sekojot labākajām talkošanas tradīcijām Witraktor kolektīvs šogad jau trešo gadu pēc kārtas aprīļa trešajā sestdienā pulcēsies talkai lai sakoptu uzņēmuma servisa darbnīcu teritoriju Jaunmārupē (Mazcenu alejā 37).


Tomēr šis gads ir īpašs ar to, ka WITRAKTOR kolektīvs un CATERPILLAR traktori piedalīsies arī Lielajā Talkā, lai kopā ar citiem talciniekiem palīdzētu padarīt Latviju par tīrāko valsti Eiropā! Ar mums sestdien plecu pie pleca strādās arī “Latvijas operatoru Sacensību 2008” uzvarētājs Juris Steps!

Visiem, kas vēlas mums pievienoties un aplūkot CAT traktorus darbībā, ziņojam, ka Lielajai Talkai Witraktor pievienosies sekojošos objektos:

RĪGAS RAJONĀ - MĀRUPES PAGASTĀ
Witraktor talcinieki pulcēsies plkst. 10:00 Daugavas ielā 38, Mārupē (pie “Krones” mājas)
Objekts: Ceļa no Mārupes līdz Jaunmārupei 8km nomaļu tīrīšana - ceļa aizsargjoslas (10m no ceļa, abās pusēs) sakopšana – atkritumu vākšana maisos. Ja darbs veiksies raiti un tiks pabeigts ātrāk kā plānots, tad turpināsim vākt atkritumus arī uz Rīgas apvedceļa.
Ja kāds vēlas mums piebiedroties, lūdzu zvaniet Witraktor Mārupes darba grupas koordinatoram
Elīnai Avotai: 29443573.

Tehnika: ja kādai citai Lielās Talkas darba grupai Mārupes apkārtnē vai Rīgas rajonā lielākiem darbiem būtu nepieciešams CAT tehnikas atbalsts, tad divi CAT universālie iekrāvēji (CAT 434E un CAT 444E – abi ar atveramo kausu un dakšām) būs darba gatavībā Jaunmārupē un gaidīs “izsaukumu”! (Lūdzam pieteikties jau savlaicīgi!).
CAT Tehnikas koordinators Mārupē: Arnis Nagliņš,tel.: 29125891.
CAT Tehnikas operatori: Roberts Šneiders (“Latvijas Operatoru sacensību 2008” galvenais tiesnesis) un Juris Steps (“Latvijas Operatoru sacensību 2008” 1.vietas ieguvējs).

VIDZEMĒ - VALMIERĀ
Witraktor talcinieki pulcēsies plkst. 10:00 Valmieras centrā, parkā (aiz kultūras nama, kur atrodas arī dzirnavu ezeriņš). Objekts: parka sakopšana – krūmu zāģēšana un teritorijas nokopšana un izvākšana. Darbos piedalīsies Witraktorieši ar CAT tehniku: CAT 434E Universālo iekrāvēju un CAT302,5C Miniekskavatoru.
Ja kāds vēlas mums piebiedroties, lūdzu zvaniet Witraktor Valmieras darba grupas koordinatoram
Gintam Mardakam: 29990001.

LATGALĒ - RĒZEKNES RAJONĀ
Witraktor talcinieki pulcēsies plkst. 10:00 Mākoņkalna pagastā.
Objekti
: Parka teritorijas sakopšana Mākoņkalna pagastā – parkā pie skolas – veco lapu un celmu izvākšana. Mākoņkalna pakājē – stāvvietas un tās apkārtnes sakopšana. Darbos piedalīsies Witraktorieši ar CAT tehniku: CAT 434E Universālo iekrāvēju.
Ja kāds vēlas mums piebiedroties, lūdzu zvaniet Witraktor Rēzeknes darba grupas koordinatoram
Oskaram Šļaram: 29427232.

SAKOPSIM LATVIJU KOPĀ!