Avesco SIA Noma atbalsta Pasaules čempionāta Motofrīstailā Latvijas Grand Prix 2016 "Night Of The Jumps"!

Pēc divu gadu pārtraukuma 2016. gada 15. oktobrī "Arēnā Rīga" atgriezīsies bezbailīgākie un spēcīgākie moto frīstailisti,
lai sacenstos par FIM MX Motofrīstaila Pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix.

Un atkal Arēnai Rīga pāris diennakšu laikā jāpārtop par lielu smilšu kasti ar tramplīniem..
Kas nepieciešams, lai to paveiktu ātri un precīzi? Protams - Avesco nomas atbalsts un Cat® tehnika! 

BIlde - night of the Jumps

Bilde - gatavosanas

Motofrīstails ir samērā jauns motosporta veids, kurš radies nepilnus divdesmit gadus atpakaļ. Sacensības šajā sporta veidā ir salīdzināmas ar daiļlēkšanu – sacensību būtiskākā daļa norisinās gaisā, sportistiem ar motocikliem izpildot dažādas pakāpes un sarežģītības trikus, kas ir pretrunā ar visiem fizikas likumiem. Ekstrēmāku un adrenalīnu pārpildītākas sacensības nav iespējams izdomāt!

Sportiskas cīņas, galvu reibinošu triku un šovu pārbagātās sacensības, kas aizrauj un pārsteidz skatītājus, Pasaules čempionāta mērogā Rīgā notiks jau astoto reizi.

Šogad FIM MX Latvijas Grand Prix startēs 12 sportisti no tādām valstīm kā Spānija, Francija, Čehija, Vācija un Austrālija. Sportisti aizvadītos mēnešus pavadījuši ne tikai trenējoties un gatavojot jaunus trikus, lai pārsteigtu skatītājus un tiesnešus, bet arī piedalījušies citās pasaules mēroga sacensībās. Šī brīža Pasaules čempionāta līderis Maikls Melero, kā arī Robs Adelbergs un 2015.gada Pasaules čempions motofrīstailā Deivids Rinaldo, kuri būs redzami arī Rīgā, ar labiem rezultātiem startēja prestižākajās frīstaila sacensībās "RedBull X-Fighters". Vairākkārtējais Pasaules čempions Remī Bizārs šogad ir piedalījies jau septiņpadsmit pasaulslavenā Travisa Pastranas rīkotajos "Nitro Circus" šovos. Būs arī Latvijas publikas mīlulis Libors Podmols, kurš Rīgas arēnā vienmēr spēj uzburt lielāko skatītāju sajūsmas vilni un atzīst, ka Rīga ir viena no viņa mīļākajām sacensību vietām!

Emocijas un trikus, kas parasti pārpilda "Arēnu Rīga" nav iespējams ne aprakstīt, ne nofilmēt – tas ir pasākums, kas katram, kuram tīk adrenalīns un ir benzīns asinīs, ir jāvēro klātienē!

FIM MX Latvijas Grand Prix 2016. gada 15. oktobrī, pulksten 17:00 sāksies ar Pit Party, kurā skatītajiem iespējams tikties ar sportistiem un turpināsies sacensībām, kurām starts tiks dots plkst. 19:00. Pēc sacensībām neiztrūkstoša būs autogrāfu sesija.

Vairāk informācijas un video par FIM Freestyle MX Pasaules čempionātu ŠEIT
Biļetes ŠEIT