LATVIJAS OPERATORU SACENSĪBAS 2012 IR KLĀT!

Witraktor komanda aicina Jūs pieteikt sava uzņēmuma labākos Operatorus 2012. gada Latvijas Operatoru sacensībām!
Pieteikuma anketu gaidīsim līdz
2012. gada 7. maijam!

Turpinot iesāktās tradīcijas, arī šogad Witraktor aicina talantīgus un drosmīgus Latvijas uzņēmumu Operatorus piedalīties Latvijas Operatoru sacensībās!

Operator, mēs gaidām tieši Tevi!

Ja vēlies izjust sacensību azartu, pārbaudīt savas prasmes, izmēģinās jaunus, Latvijā līdz šim neredzētus Cat® tehnikas modeļus – Cat 966K frontālo iekrāvēju un Cat 320E kāpurķēžu ekskavatoru, kā arī satikt amata brāļus - piesakies Latvijas Operatoru sacensībām 2012, kas notiks šī gada maija beigās!
Sacensību uzvarētājs kā galveno balvu saņems braucienu divām personām uz Caterpillar Apmācību un Demonstrāciju centru (MDLC) Malagā (Spānijā), 2012. gada oktobrī un, protams, arī citas vērtīgas balvas!

SACENSĪBU NORISES LAIKS:
• Šogad Latvijas Operatoru sacensību 2012 Pusfināli notiks laikā no 2012. gada 28. - 31. maijam. Precīzs startēšanas datums tiks paziņots katram pieteiktajam apstiprinātajam sacensību dalībniekam individuāli, pēc 21. maija.
• Latvijas Operatoru sacensību 2012 Fināls notiks 2012. gada 1. jūnijā.

SACENSĪBU NORISES VIETA:

• Visi Latvijas Operatoru sacensību 2012 posmi notiks Mārupes novadā.

PRASĪBAS DALĪBNIEKIEM:
Sacensībās drīkst piedalīties jebkuras markas industriālās tehnikas Operatori (neatkarīgi no tā, vai uzņēmums ir Witraktor klients vai nav), ja vien:
• Operators ir sasniedzis 18 gadu vecumu;
• Operatoram ir traktortehnikas vadīšanas apliecība;
• Operatoru sacensībām deleģē viņa uzņēmums (t.i. pieteikuma anketā jābūt direktora parakstam un zīmogam!). 2012. gada Latvijas Operatoru sacensībām uzņēmums var pieteikt neierobežotu skaitu Operatoru. Katra Operatora dalības maksa sacensībās ir 25LVL (ieskaitot PVN), kuru var segt vai nu Operators pats, vai uzņēmums, kuru tas pārstāv.*

PIETEIKŠANĀS TERMIŅŠ:
Dalībnieku pieteikšanās notiek no 2012. gada 5. aprīļa līdz 7. maijam! (pēc 7. maija dokumenti vairs netiek pieņemti)

PAR KATRU OPERATORU JĀIESNIEDZ SEKOJOŠAIS:
• Aizpildīta pieteikuma anketa;
• Operatora traktortehnikas vadītāja apliecības salasāma kopija (pietiek ar vienu kategoriju – jebkuru);
• Uzņēmuma, kuru Operators pārstāv, reģistrācijas apliecības salasāma kopija! Dokumenti jānogādā Witraktor birojā („Ziedu Gravas”, Mārupes novads, LV-2167) iesniedzot personīgi, sūtot elektroniski uz e-pastu sacensibas@witraktor.lv vai sūtot pa faksu 67703567 līdz 7. maijam, plkst. 17:00. Iespējams arī sūtīt pa pastu ierakstītā vēstulē (pasta zīmogs līdz 30. aprīlim). Pieteikuma dokumentus apkopos un izskatīs sacensību rīkošanas Komisija laikā no 7.-14. maijam un izsūtīs atbildi katram uzņēmumam (uz norādīto pasta adresi) pēc 14. maija.

Uz tikšanos Latvijas Operatoru sacensībās 2012!
Witraktor komanda


* Sīkāku informāciju par dalības maksu lasiet Nolikumā.

Lejuplādēt PIETEIKUMA ANKETU
Lejuplādēt NOLIKUMU