WITRAKTOR BIROJS VALMIERĀ? JĀ, TAGAD ARĪ VALMIERĀ!

 Ar prieku paziņojam, ka 2007. gada 5.oktobrī ar simboliskām iesvētībām šaurā Witraktor „ģimenes lokā” tika atklātas SIA Witraktor biroja un noliktavas telpas Valmierā, Ausekļa ielā 26.
Turpmāk šis birojs un noliktava darbosies kā sen gaidītais atbalsta punkts mūsu servisam un klientiem Valmierā.

Mūsu Valmieras biroju Jūs atradīsiet viegli – braucot no Rīgas puses, SIA Witraktor atrodas blakus DUS Statoil Ausekļa ielā. Pie biroja ir neliels tehnikas „placis” 300 m² ar apskatei izliktu jaunu tehniku, un, kā jau pie katra kārtīga Witraktor biroja tur, protams, plīvo CAT® karogs!

Rezerves daļu pasūtījumus Valmieras un Valmieras reģiona klienti nu jau kādu laiku var pieteikt un arī saņemt Ausekļa ielā 26. Rezerves daļu piegāde no Caterpillar® noliktavām gan joprojām notiek caur Witraktor centrālo noliktavu Mārupē, taču no Mārupes tās nekavējoties tiek pārsūtītas uz Valmieru. Ja steidzamu sūtījumu nav, rezerves daļu sūtījumi uz Valmieru notiek reizi nedēļā.

Servisa darbu un tehnisko apkopju pieteikumi joprojām veicami centralizēti, zvanot uz Witraktor biroju Mārupē (tālrunis: 67 703 513), kur servisa koordinators Kārlis Mankops pieņem pieteikumu un plāno izbraukumu servisa darbus.

Atklāšanas pasākumā 5.oktobrī Witraktor Mārupes biroja komanda ar šampanieti un dažām birojam noderīgām dāvanām sveica Valmieras biroja komandu un klātesošie ar karoga pacelšanu un simts dzeltenu CAT® balonu palaišanu Valmieras debesīs svinēja šo priecīgo notikumu.
Vēlreiz sirsnīgs paldies visiem, kas mūs atbalstīja un palīdzēja sagatavoties biroja atklāšanai, jo īpaši: Kasparam Kārkliņam un RolandamBaldiņam (SIA Karro).

Mums ir prieks, ka esam Jums soli tuvāk!

LŪK, KO STĀSTA VIDZEMES REĢIONĀLAIS PĀRSTĀVIS:

Valmieras filiāles darbība pagaidām ir pieticīga, taču ar lieliem nākotnes plāniem. Pašreiz klienti pie mums var pasūtīt un saņemt Caterpillar® rezerves daļas, placī var apskatīt (ja nepieciešams, arī izmēģināt) Caterpillar® tehniku un darbojas arī tehnikas noma  (The CAT Rental Store®) un, protams, Vidzemes reģionā vēlamies atbalstīt esošos klientus ar rezerves daļu noliktavu un mobilo servisu, apzināt potenciālos klientus, kas varētu būt saistīti ar traktortehniku un uzturēt ciešu saikni ar jau esošajiem klientiem.

Nākošajā, 2008.gada sezonā, esam iecerējuši paplašināt nomas parku, jo, kā liecināja 2007. gada rudens, pieprasījums pēc nomas pakalpojumiem mūsu reģionā bija lielāks, nekā bijām sākotnēji cerējuši un plānojuši. Vidzemē, apciemojot klientus, veicam arī aptaujas, kādas vēl tehnikas vienības viņus interesētu, lai būtu pieejamas nomas parkā (mobilie kompresori, mobilie ģeneratori, grunts, asfalta vibroblietes utt.), jo nomu noteikti vēlamies paplašināt, lai visiem mūsu esošajiem un arī potenciālajiem klientiem būtu lielāks piedāvājumu klāsts.

Atrodoties tuvāk Vidzemes reģiona klientiem, labāk izprotam pašreizējo situāciju reģionā un secinājums ir tāds, ka konkurenti, protams, nesnauž, un darba Vidzemes reģionā vēl ir ļoti daudz! Pašreiz par mūsu pastāvēšanu Valmierā daudzi vēl nezina, jo līdz šim tā īpaši neesam reklamējušies. Jo īpaši jaunākie Witraktor klienti ir izbrīnīti, ka Witraktor birojs tagad ir arī Valmierā, arī potenciālie klienti, kurus mēs vēl neesam uzrunājuši, vairāk paļaujas uz līdzšinējo informāciju un zvana uz Witraktor biroju Mārupē , kaut paši atrodas pāris kilometru attālumā no mums.

Tādēļ ar šo vēlamies visiem darīt zināmu, ka Valmierā atrodamies netālu no galvenās, Rīgas ielas, un visi esošie un topošie SIA Witraktor klienti Valmierā un Vidzemes reģionā ir laipni aicināti ciemos!

Īsumā par Witraktor Valmieras kolektīvu:
Pašreiz esam trīs cilvēki un katram ir savs konkrēts darbiņš, kas jādara.

Rolands Petrovs,
rezerves daļu pārstāvis –
iepriekšējā darba vieta SIA Gemoss šoferisekspeditors.
SIA Witraktor Valmieras birojā Rolands ir atbildīgs par rezerves daļu pasūtījumiem un rezerves daļu izsniegšanu.

Andrejs Ozols,
mobilais serviss –
iepriekšējā darba vieta SIA MB Betons šoferis.
SIA Witraktor Vidzemes reģionā Andrejs ir cilvēks, kurš, nebaidoties karstās saules un stindzinošā aukstuma — brauc un nodrošina, lai Caterpillar® tehnika nevainojami darbotos.

Gints Mardaks,
reģionālais pārstāvis Valmierā –
iepriekš darbojies pie konkurentiem, uzņēmumā Stokker, industriālās tirdzniecības pārstāvis Vidzemes reģionā.
SIA Witraktor Vidzemes reģionā Gints ir atbildīgs par tehnikas nomu , jaunas un lietotas tehnikas tirdzniecību.

Laipni aicināti ciemos Ausekļa ielā 26!

P.S. Garšīga kafija garantēta. :)

Ar sveicieniem,
Gints Mardaks