WITRAKTOR karogs tagad arī Rēzeknē!
Piektdien, 31.oktobrī, Rēzeknē, Jupatovkas ielā 5a tika atklāta SIA Witraktor filiāle, kas turpmāk nodrošinās Latgales reģiona uzņēmējus ar CATERPILLAR tehniku, rezerves daļām un servisa pakalpojumiem.Jau ap pusdienlaiku filiāle tika saposta svinībām, pagalms un traktori izrotāti un uzkodas sagatavotas ciemiņu uzņemšanai. Pēc īsas SIA Witraktor Tirdzniecības direktora Jāņa Vīksnas uzrunas, kolēģi no Mārupes biroja sveica latgaliešus un novēlēja panākumiem bagātu un aktīvu darbību, daudz spēka un prieka ikdienas darbā! Beidzot arī Rēzeknē plīvo SIA Witraktor karogs! Jāatzīmē, ka filiāle Rēzeknē darbojās jau vairākus mēnešus, lai gan oficiāli atklāta tikai tagad. Latgales reģiona klientiem piedāvājam iegādāties vai iznomāt jaunu vai lietotu CATERPILLAR tehniku , kā arī nodrošinām CAT tehniku ar rezerves daļām un servisu. Rezerves daļu noliktava Rēzeknē pagaidām ir neliela, tomēr tajā jau šobrīd atrodami standarta apkopes materiāli CAT tehnikai un „ejošākās” rezerves daļas. Ja Jūsu tehnikai nepieciešama kāda rezerves daļa, kas nav uzreiz pieejama Rēzeknē, tad vienkārši sazinieties ar Rēzeknes rezerves daļu tirdzniecības pārstāvi Edgaru Ustinovu, lai pasūtītu to no SIA Witraktor noliktavas Mārupē vai no CATERPILLAR noliktavām Eiropā.

Taisnības labad jāsaka, ka arī līdz šim Latgales reģiona klientiem bija pieejamas gan CAT oriģinālās rezerves daļas, gan SIA Witraktor servisa pakalpojumi, taču līdz ar Rēzeknes filiāles atklāšanu mums ir prieks, ka esam Jums vēl soli tuvāk! Šobrīd filiālē ir viens pastāvīgs izbraukuma servisa mehāniķis Andris Raudivs, kas veiks tehnikas remontu vai tehnisko apkopi uz vietas klienta teritorijā vai objektā, vai arī nepieciešamības gadījumā sazināsies ar SIA Witraktor servisa koordinatoru, lai vienotos par tehnikas remontu servisa darbnīcās Jaunmārupē.

Arī SIA Witraktor nomas pakalpojumi Latgales reģiona klientiem tagad ir vieglāk pieejami. „Filiālē jau šobrīd ir pieejamas ap 20 nomas tehnikas vienības, kuras pašlaik praktiski visas tiek aktīvi izmantotas,” stāsta SIA Witraktor Rēzeknes filiāles vadītājs, Latgales reģiona tirdzniecības pārstāvis Oskars Šļars.

Turpmāk ikviens, kam interesē CAT tehnika vai ar to saistīti jautājumi, ir laipni aicināts iegriezties Jupatovkas ielā 5a.

Ienāciet!