Witraktor talcinieki Latvijas reģionos!
Kā jau iepriekš plānots, 18.aprīlī Witraktorieši kopā ar Caterpillar tehniku piedalījās Lielajā Talkā arī Valmierā un Rēzeknē.

CAT Traktori piedalās parka sakopšanā Valmierā.
Mūsu Valmieras reģionālais pārstāvis Gints Mardaks stāsta, ka Witraktor strādājis plecu pie pleca kopā ar Valmieras domes cilvēkiem, Valmieras WV centru un riteņbraucējiem. „Plāns bija sakopt Valmieras centru, tai skaitā pilsētas parku. Darba bija daudz, jo bija jāzāģē krūmi, koki, jādemontē vecā sēta , jāizceļ celmi un jālīdzina augsne. Sākotnēji strādājām ar divām tehnikas vienībām no Valmieras filiāles  nomas parka: CAT 434E jumzi un CAT 302,5 mini-ekskavatoru, bet darba gaitā bija skaidrs, ka nepieciešams piesaistīt vēl arī CAT 257B kompakt-iekrāvēju. Sadarījām ļoti daudz un visu sastrādāto prom aizvest palīdzēja mūsu klients „ERG Būve”. Talka gan beigās izvērsās neplānoti gara, jo nevēlējāmies darbu pamest nepabeigtu un darbus beidzām tikai pašā vakarā ap 20.00 tā nu mums pikniks sestdien izpalika, bet ir patiess prieks par talkā paveikto un tagad, katru reizi braucot garām parkam iesilst sirds un ir gandarījums, ka arī mēs esam piedalījušies savas pilsētas sakopšanā!”

Bildes no Valmieras talkas...:Caterpillar rosās talkā arī Rēzeknē un Mākoņkalna pakājē.
Par spīti Pareizticīgo Lieldienām, arī Rēzeknē 18.aprīlī ļaudis pulcējās talkai.
Witraktor Rēzeknes reģionālais pārstāvis Oskars Šļars stāsta, ka no 08:00 rītā līdz pusdienlaikam Witraktor nelielais Rēzeknes kolektīvs (pats Oskars, rezerves daļu tirdzniecības pārstāvis Edgars Ustinovs un servisa mehāniķis Andrejs Ozols) strādājuši Rēzeknes pilsētā – esot bijušas jāsakopj divas ielas (Zemnieku iela un N.Rancāna iela) – izmantojot CAT 434E Universālo iekrāvēju (jumzi) krāmējuši atkritumu kaudzes mašīnās, tīrījuši un vākuši ielu malās sanestās netīrumu čupas.
Kad tas paveikts, tad, sākot no aptuveni plkst. 13:00, Oskars ar tehniku devies Mākoņkalna virzienā un turpinājis talku Mākoņkalna pakājē kopā ar pagasta ļaudīm līdz pat plkst. 20:00 vakarā. Visi kopīgi sakopuši stāvvietu un tās apkārtni.
Arī rēzeknieši ar paveikto ir gandarīti un Oskars atzīst, ka viņa „partneris” visas dienas garumā - CAT 434E jumzis sevi darbos godam parādījis kā tehniku uz kuru tiešām var paļauties, jo veiksmīgi ne tikai paveicis visus darbus, bet arī saviem spēkiem izrāpies no pāris dūksnainām vietām!

Bildes no Rēzeknes talkas: ...