„WITRAKTOR” RĀMAVĀ SAŅEM BALVU PAR EKSPOZĪCIJAS IEKĀRTOJUMU!

No 02.-05.aprīlim Rāmavā norisinājās ikgadējā izstāde ”Pavasaris 2009”. Šogad jau otro gadu pēc kārtas izstādē ar CATERPILLAR tehniku piedalījās arī SIA „Witraktor”. Izstādē šogad startējām ar sekojošām tehnikām: CAT TH407 Teleskopisko iekrāvēju (aprīkots ar 3000 l graudu kausu), CAT TH414 Teleskopisko iekrāvēju (paredzēts celtniecības darbiem, aprīkots ar grozu cilvēku pacelšanai 14m augstumā), CAT 444E Iekrāvēju (t.s. jumzi standarta aprīkojumā ar atveramo priekšējo kausu, palešu dakšām un aizmugurējo ekskavācijas kausu), CAT 428E Iekrāvēju (t.s jumzi, ar mehānisko vadību), kā arī CAT 277C kompakt-iekrāvēju, un ģeneratoru 16kW.

Izstādes trešajā dienā, sestdien, 04.aprīlī, līdz plkst. 17:00 izstādes organizatori bija saskaitījuši, ka izstādi jau ir apmeklējuši 9000 cilvēki. Mūsējie, kas „dežūrēja” izstādē „Witraktor” stendā, zināja stāstīt, ka apmeklētāju, kā jau izstādēs ierasts, parasti vairāk esot no rītiem, pēcpusdienas ir „tukšākas”. Kopējais novērojums ir tāds, ka, protams, vispārējā ekonomiskā situācija valstī ietekmē arī lauksaimnieku pirktspēju, līdz ar to arī izstādes apmeklētāji ir krietni atturīgāki kā citus gadus, daudzi sūdzoties, ka bankas nedod finansējumu. Te īsti laikā un vietā daudziem lauksaimniekiem ir bijusi ziņa par SIA „Witraktor” piedāvātajām CAT finansējuma iespējām (sīkāk varat iepazīties Jaunumu sadaļā, rakstā: „Jauns piedāvājums – Caterpillar rūpnīcas finansējums”).

Jāatzīmē, ka šogad „Witraktor” stends izcēlās pārējo izstādes dalībnieku vidū vairāk nekā jebkad, jo blakus tehnikai atradās nevis parasta telts, bet gan īpaši izstādēm paredzēts Caterpillar Roadshow konteiners, jeb fūre – iespaidīga „māja uz riteņiem”, kas izstādes vietā tiek iekārtota divos stāvos, kurā atrodas viss izstādei nepieciešamais – sākot no izstādes aprīkojuma – karogiem un baneriem, līdz video un drukātiem materiāliem par CAT tehniku, kas izmantojami arī dažādos semināros. Pirmajā stāvā atrodas stiklota telpa ar galdiem un krēsliem, TV, virtuvīti, otrajā stāvā – terase ar nojumi. Par šīs „uzpariktes” iespaidīgo izskatu varēja pārliecināties ikviens, kas šogad apmeklēja izstādi Rāmavā un izstādē klātesošie Witraktorieši pārliecinājās, ka, gan lieli, gan mazi izstādes apmeklētāji par mūsu stendu bija sajūsmā - ikvienam interesentam bija iespēja no otrā stāva terases aplūkot gan CAT tehniku, gan visu izstādi kopumā un arī fotografēties, ja bija tāda vēlēšanās.
Sestdien plkst. 17:00 savu atzinību mums izteica arī izstādes organizatori, piešķirot Witraktor stendam balvu „Par atjautīgu ekspozīcijas iekārtojumu”.

Jāpiebilst, ka visas četras dienas laika apstākļi bija pavasarīgi vienkārši burvīgi un noskaņojums izstādē – saulains!

Bildes no Rāmava 2009 varat apskatīt šeit.