Visam ir savs laiks un vieta. Laiks - tagad, vieta - šeit...
un tas, kam ir laiks, ir The CAT Rental Store®!

Zem šīs preču zīmes, kas aizvien atpazīstamāka kļūst arī Latvijā, slēpjas tehnikas nomas aktivitātes. The CAT Rental Store® Latvijā pārstāv SIA Avesco, kas daudziem jau ir zināms, kā uzņēmums, kas ir Caterpillar® tehnikas oficiālais pārstāvis. Ne velti Avesco rūpējas arī par The CAT Rental Store®, jo tehnikas nomas darbība ir viena no galvenajām Caterpillar® nozarēm.

Lai uzņēmums kļūtu konkurētspējīgāks, spēcīgāks un visādā ziņā labāks kā iepriekš, tas nemitīgi domā par jaunām aktivitātēm un pielāgojas pieprasījumam. Tā nu arī Caterpillar®, saskatot perspektīvas, nonāca līdz The CAT Rental Store® būtībai, jo aizvien pierādījās nepieciešamība savu produkciju ne tikai pārdot, bet arī iznomāt. Kad Caterpillar® vēl nebija ieviesis atpazīstamības standartus par savas produkcijas nomu, katrs dīleris radīja savu izpratni par tehnikas nomu, kas attiecas tieši uz atpazīstamības zīmēm, bet tagad (sākot ar 1997. gadu) Caterpillar® dīleri lēnām pāriet uz CAT Rental Store®, kuri lieto visā pasaulē atpazīstamu preču zīmi, kā arī pieturas pie ieviestajiem standartiem.

The CAT Rental Store® vienotā preču zīme ir tikai 10 gadus veca, kas dīleru vidū sākotnēji izraisīja neuzticību. Iepriekšējos uzņēmuma iekšienē izveidotos standartus tehnikas nomas virzienā katram Caterpillar® dīlerim bija grūti mainīt uz kaut ko jaunu, vienotu un līdzīgu visā pasaulē. Tomēr sperot pirmos nedrošos un piesardzīgos soļus, pārejot uz vienotu atpazīstamību tehnikas nomas pasaulē, Caterpillar® dīleri nekļūdījās un ļoti veiksmīgi attīstīja darbību ne tikai ar Caterpillar® produktiem, bet arī ar citu ražotāju produkciju, kas tiek izmantota celtniecībā, būvniecībā, ražošanā u.c. Pasaulē ir vairākas lieliskas celtniecības tehnikas nomas kompānijas, kas sniedz labu servisu un The CAT Rental Store® ir viena no tām. Domājams, ka nav nedz labākās, nedz sliktākās kompānijas šajā jomā, jo visi cenšas strādāt labi un paveikt klienta prasīto – atšķirība ir tikai katras kompānijas darbinieku filozofijā, attieksmē un unikalitātē.

The CAT Rental Store® ir devis iespēju parādīt savu unikalitāti gan ar uzticamajiem Caterpillar® traktoriem un ģeneratoriem, gan ar sadarbības partneru ražojumiem, kas nodrošina veiklāku darba paveikšanu, domājot par labāku rītdienu.